Projekty indywidualne

Projekty  indywidualne

Autorska Pracownia Projektowa „PROJEKTYKA” oferuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej domu jednorodzinnego na indywidualne Państwa zamówienie w bardzo atrakcyjniej cenie.

Dlaczego wybrać projekt indywidualny?

Jeżeli żaden z gotowych projektów nie spełnia w 100 % twoich oczekiwań, to właśnie dla Ciebie wykonamy projekt indywidualny. Jeśli się Państwo dobrze zastanowią , to biorąc pod uwagę wartość całej inwestycji tj. domu jednorodzinnego z działką, wynoszącą co najmniej kilkaset tysięcy złotych, cena projektu indywidualnego i zalet wynikających z jego dopasowania do Państwa potrzeb i działki nie jest już taka przerażająca.

Ogromną zaletą projektów indywidualnych, o której nie myślą najczęściej Inwestorzy, są duże oszczędności w materiałach budowlanych; projekt jest wykonywany od podstaw, ma najbardziej optymalne rozwiązania budowlano-konstrukcyjne co pozwala znacznie obniżyć koszty materiałowe

Jeżeli nie chcą Państwo narzekać w przyszłości na na brak funkcjonalności swojego wymarzonego domu a także zaoszczędzić na kosztach budowy  to projekt indywidualny wykonany specjalnie dla Was jest najlepszym wyborem!

Projekty w porównywarce Zamknij

Aby porównać projekty zaznacz wybrane a następnie naciśnij przycisk Porównaj. Dopuszcza się możliwość porównania 5 projektów.

Zaznacz Wszystkie
Porównaj
Projekty ostatnio przeglądane Schowaj
x